Aydın Tarım, Gıda ve Hayvancılık-2013 Fuarı

21-22-23-24 Kasım 2013 Tarihlerinde Aydın Tarım, Gıda ve Hayvancılık  Fuarında da Rekor gelişim  ürünlerimizi  tanıttık. Tıpkı  İzmir ve  Manisa fuarındaki  gibi  burada da   oldukça   ilgi  gördük  ve   fuara   katıldığımız  için  oldukça   memnunuz. Aydın  fuarına    oldukça yoğun  bir  ziyaretçi   geldiğini söyleyebiliriz. Başta Aydın  olmak  üzere, Manisa, Afyon, Denizli illerimizden oldukça yoğun bir   katılım  olmuştur.  Özellikle  ürünümüzü  kullanıp ta çok çok  memnun  kalan çiftçilerimizin, fuarı gezip  dolaşıp ikide bir stanttaki torbalara göz   koyması, onlar bize lazım  kalsın  dediğimiz   halde alıp götürmeye çalışması bizi  en  çok zorlayan bir   o  kadar hoşumuza giden   konulardan  birisi  olmuştur. Şimdiden  fuara   katılan  bizimle görüşen  bütün  misafirlerimizi  gelecek  yılda yine  bekliyoruz ve  herkese samimiyetinden  dolayı  teşekkür ediyoruz. Yine Rekor Gelişim olarak katılacağımız  Ege bölgesi  fuarlarından en  yakın  zamanda    düzenlenecek  olan  Denizli  Tarım  fuarına da tüm  egeli çiftçilerimizi  görmekten  mutluluk  duyarız.

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]