Gübre Çeşitleri

Gübre Çeşitleri :Gübre Çeşitleri oldukça  fazla  olup  amacına göre  ve  ekilecek ve dikilecek  ürünlere göre değişir. Ancak  toprak  düzenleyiciler toprağı  düzelttiği için bozuk  olan  topraklara   muhakkak  kullanılması  zorunludur. Eğer tarlanız her geçen gün daha   fazla   gübre   istiyorsa,  bir  yerden  sonra   gübre   miktarını  artırsanız da artık  veriminiz artmıyor hatta düşüyorsa   bilin ki  toprak  düzenleyici  kullanmak  zorundasınız.  Rekor gelişim  organomineral  toprak  düzenleyici  ürünümüz  en  kötü  toprakları  dahi  düzenleyip  en  verimli  hale   getirebilir. Ürünümüzü  1   torba dahi  isterseniz  çok  cüzi  bir  kargo  ücreti  karşılığı  bütün  her bölgeye   yollayabiliriz.  Rekor Gelişim gübre değildir ancak  gübrenin  etkisini  misli misli artırdığı  için  bir gübre   olarak  algılansa da  ürünümüz  toprak  düzenleyicidir. Rekor  Gelişim  asla   toplamda  cebinizden  çıkacak  gübre  masrafları  fiyatını  artırmaz. Çünkü  Rekor   Gelişim  kullandığınızda   gübre   miktarını   rahatlıkla azaltabilirsiniz.

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]