Gübreler

Gübreler: Gübreler  tarımsal üretimin olmazsa  olmazlarındadır. En  iyi  verim  ve   en  iyi kaliteye  ulaşabilmek  için  içerik  değerleri  uygun  gübreleri  kullanmalısınız. Ancak  toprağınız  bozuk  ise gübreler   herhangi  bir  işe   yaramadığı  gibi  zarar   verir. Bu  yüzden  üreticiler gübreleri  zararlı  diye   düşünme   algısını  da   oluşturmaktadır. Toprağınızı  Rekor Gelişim  ile   düzenlendikten  sonra   daha   önce   kullanıp ta   memnun  kalmadığını  her gübre,  sizlere   en  iyi  sonuçları  verebilir. Aşağıda  Rekor Gelişimin  ne   yaptığını  izlediğinizde bugüne   kadar ki  gübreler  konusundaki  yanlışınızı  anlayacağınızı  düşünüyoruz.

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]