Karpuz Gübreleme, Karpuz İlaçlama, Karpuz gübresi, Karpuz İlaçları

Aşağıdaki linkleri tıklayarak Karpuz üretiminde Rekor Gelişim kullanan üreticilerin yorumlarını izleyebilirsiniz.

Rekor Gelişim ile  en az gübre  ve  ilaç kullanarak en yüksek verime ve  kaliteye  ulaşırsınız. En iri, en canlı ve parlak, en sulu ve lezzetli  karpuzu rahatlıkla üretebilirsiniz.  Karpuzlarınız ya  tarlada, yada pazara varır varmaz satılır. Eğer standartların üzerinde bir gübre  kallanıyorsanız Rekor Gelişim ile bunu standart değerlerin altına çekerek çok daha  iyi sonuçlara  ulaşırsınız. Az ve geç sularsınız. Toprağınız çok iyi tavlı kalır. Neredeyse hiç bir  hastalık ve zararlı göremezsiniz. Rekor Gelişim Karpuz için 1 Dekara sadece 8 Kg yeterlidir. Atım Zamanı olarak, Ekimden önce, ekerken de yada  çapa  yapmadan çapa altıda kullanabilirsiniz. En  iyi  sonucu en erken şekilde toprağınıza atarsanız  kazanırsınız. Saçma  makinasıyla çok  rahatlıkla atılabilir, en  ufak bir sorun  yaşamazsınız. Rekor Gelişim tamamen doğaldır ve yan etkisi yoktur.

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]