Patates Gübreleme, Patates Gübresi, Patates için Gübre

Patates Gübreleme

Patates gübreleme yapılırken patates bitkisinin gelişim evrelerine göre gübreleme yapılır. En çok topraktan kuru madde çeken dönem patates yumrularının büyüme dönemidir. Yaklaşık ilk 50 günden sonraki bu dönem damlamadan, yağmurlamadan NPK’lı gübrelerde verilebilir yada tohum ekimi aşamasında döneminde taban gübresi olarak da gübreleme yapılabilir. Ancak bu durumda verilecek gübre miktarının artacağı bilinmelidir.

  1. Aşağıdaki linkleri tıklayarak Patates üretiminde Rekor Gelişim kullanan üreticilerin yorumlarını izleyebilirsiniz.

Patates Hakkında Ayrıntılı Bilgi için tıklayınız

Rekor Gelişim ile  en az gübre  ve  ilaç kullanarak en yüksek verime ve  kaliteye  ulaşırsınız. En iri, eşit büyüklükte, en uzun raf ömrüne sahip patetes üretebilirsiniz.  Patesleriniz ya  tarlada, yada pazara varır varmaz satılır. Eğer standartların üzerinde bir gübre  kallanıyorsanız Rekor Gelişim ile bunu standart değerlerin altına çekerek çok daha  iyi sonuçlara  ulaşırsınız. Az ve geç sularsınız. Toprağınız çok iyi tavlı kalır. Neredeyse hiç bir  hastalık ve zararlı göremezsiniz. Rekor Gelişim Tarla  Patates için 1 Dekara sadece 12 Kg yeterlidir. Atım Zamanı olarak, Ekimden önce, ekerken de yada  çapa  yapmadan çapa altıda kullanabilirsiniz. En  iyi  sonucu en erken şekilde toprağınıza atarsanız  kazanırsınız. Saçma  makinasıyla çok  rahatlıkla atılabilir, en  ufak bir sorun  yaşamazsınız. Rekor Gelişim  Tarla tamamen doğaldır ve yan etkisi yoktur.

………………..

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]REKOR GÜBRE  TARIM GIDA  SAN. VE TİC. AŞ  : +90 232 364 22 22 (Pbx)   +90 555 978 42 07      Fax +90 232 335 50 35   Adres : 29 Ekim Mah. 10001 Sok. No:50/1  Menemen- İzmir  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  E-TİCARET www.rekorgelisim.com.tr [/phone]