Rekor Gelişim Tire

Sevgili müşterilerimiz, 0232 364 22 22 nolu çağrı merkezimizi istediğiniz zaman arayarak  ulaşabilirsiniz. Ürünümüzü talep etmeniz halinde  en kısa süre içerisinde en  yakın  depolarımızdan  ve satış  noktalarımızdan  talebinizi temin edebilirsiniz. Sadece Tire değil diğer çevre bölgelerden’de Personellerimiz  gerekli ilgi  ve  alakayı gösterecektir. Aşağıdaki videolar Rekor Gelişim kullanan Tire bölgesinin çok  değerli çiftçilerinin bizzati kendi yorumları olup, vaktiniz  varsa izlemeniz emin  olun kendi yararınıza   olacaktır. Müşteri her zaman haklıdır felsefesinden hareketle bizi  müşterilerimize sorarsanız en doğru sonuca  varacağınız kanaatindeyiz.  

 

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]