Sıvı Gübre

Sıvı Gübre : Sıvı  gübreler   üreticilerimiz açısından  kullanımı  kolay  bir gübredir, ancak  kullanımı  kolay  her  ne   kadar   önemli  olsa da   önemli  olan  ilk  şey   ne   kadar faydası  vardır, ne   işe  yarar, zararı  var mı ?  Toprağınıza  ne  veriyorsanız, atıyorsanız   öncelikle   faydasından  emin  olduğunuz  ürünleri  kullanmaya   gayret edin. aşağıda  Rekor  Gelişim  ürünlerini  kullanarak  çok  çok  iyi  sonuçlara   ulaşan  üreticilerin  yorumlarını  izleyebilirsiniz. Rekor Gelişim  sıvı  değildir. Rekor Gelişim  çok  özel  bir toprak  düzenleyicidir. Granül  şeklindedir. Kullanım  oranı  ise  çok  çok  azdır.

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]