Buğday Gübrelemesi

GÜBRELEME MASRAFINIZI ARTIRMADAN, DAHA ÇOK  VE DAHA  KALİTELİ BUĞDAY HASAT EDEBİLİRSİNİZ !

Bunu  REKOR GELİŞİM    Karışım  TOPRAK DÜZENLEYİCİ  ile  sağlamak artık mümkün. REKOR GELİŞİM  içeriğinde bulunan mineraller sayesinde toprağınızın hava alması, su tutması, ve verilen diğer bitki besleme gübrelerinin  bitki tarafından alım oranlarını en üst seviyeye çıkaran doğal bir mineral karışımdır. 

 REKOR GELİŞİMİN BUĞDAYA  UYGULAMA ŞEKLİ

     Alıştığınız metot ve yöntemlerle uygulama yapabilirsiniz. REKOR GELİŞİM  tarlanızda eşit bir şekilde homojen dağılması amacıyla doğal halinde granül gübreler formundadır. REKOR GELİŞİM    gübreleme makinasıyla buğday ekilecek  alana 1 dekara 8 Kg miktarda tek başına  saçılarak kullanılması uygundur. İçerisine  başka gübre  yada başka bir  madde  karıştırılmamasına dikkat edilmelidir. REKOR GELİŞİM  toprak altına 5-10 cm karışmalıdır. Bu yüzden toprak hazırlığı yapılırken kullanılması tavsiye edilir.

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]