Tarlanızı Rekor Gelişim ile sigorta yapın

TOPRAĞINIZIN ARZUSU REKOR GELİŞİM , AYNI ZAMANDA TOPRAĞINIZIN SİGORTASIDIR.

Toprağınızı canlandıran,   her zaman  güvenerek kullandığınız, bereket dolu mahsul kaldırmanızı sağlayan, her zaman sizleri  mutlu edecek  bir sigorta olarak düşünebilirsiniz.

REKOR GELİŞİM, İLAVE BİR GÜBRELEME  MASRAFI OLUŞTURMAZ …

Aslında bu REKOR GELİŞİM  için artık çok kolay. REKOR GELİŞİM  çok etkili bir ürün olmasının yanında ucuz ve   kullanım oranları da o kadar azdır ki, tarlanıza  kullandığınız üretici firmaların tavsiye ettiği miktarladaki  taban gübrelerinin sadece  beşte birisi kadarını atmayıp bunun yerine bitki çeşitlerine göre tavsiye ettiğimiz miktarlarda REKOR GELİŞİM   uygularsanız eğer, gübreleme  masraflarınızı artırmadan, hem kaliteli hem de yüksek verim elde etmiş olursunuz. Bunun yanında tarlanızın toprak yapısı da  düzenlenmiş olur.

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]