Domates Gübrelemesi

DOMATES GÜBRELEMESİ YAPARKEN GÜBRELEME  MALİYETİNİZİ ARTIRMADAN, VERİM VE  KALİTEYİ ARTIRIP  TOPRAĞINIZI DA DÜZENLEMEK İSTERMİSİNİZ ?

    REKOR GELİŞİM  ile artık bu çok kolay. REKOR GELİŞİM  içeriğinde bulunan mineraller sayesinde toprağınızın hava alması, su tutması, ve verilen diğer bitki besleme gübrelerinin  bitki tarafından alım oranlarını en üst seviyeye çıkaran doğal bir mineral karışımdır.      

REKORGELİŞİM ,  NEDEN İLAVE  BİR GÜBRELEME MASRAFI OLUŞTURMAZ ?

     REKOR GELİŞİM  çok etkili bir ürün olmasının yanında ucuz ve   kullanım oranları da o kadar azdır ki, tarlanıza  üretici firmaların tavsiye ettiği oranda  kullandığınız taban gübresinin  sadece beşte birisi kadarını atmayıp bunun yerine,  açık alanlarda 1 Dekar için sadece 8 Kg, Serada domates yetiştiriyorsanız eğer 1 Dekara  15 – 18 Kg  miktarda REKOR GELİŞİM   uygularsanız eğer, gübreleme  masraflarınızı artırmadan, hem kaliteli hem de yüksek verim elde etmiş olursunuz. Daha  önce hiç yemediğiniz kadar aroması olan mis kokulu domatesleri de müşterilerinize yedirmiş olursunuz.

Bunun yanında tarlanızın toprak yapısı da  düzenlenmiş olur.  

REKORGELİŞİM  DOMATESE NASIL UYGULANIR ?

     Alıştığınız metod ve yöntemlerle uygulama yapabilirsiniz. REKOR GELİŞİMİN tarlanızda eşit bir şekilde homojen dağılması amacıyla doğal halinde granül gübreler formundadır. REKOR GELİŞİM gübreleme makinasıyla ekim yapılacak alana tavsiye ettiğimiz miktarlarda tek başına  saçılarak kullanılması uygundur.  Toprak altına  5-10 cm karışmalıdır. Bu yüzden toprak hazırlığı yapılırken kullanılması tavsiye edilir.

 REKOR GELİŞİME NASIL SAHİP OLABİLİRSİNİZ ?

Yukarıdaki telefon numaralarımızdan Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman arayıp sipariş verebilirsiniz. Bayilerimizn olduğu  bölgelerde direkt  bayilerimiz aracılığı ile  olmayan bölgelerde ise   çok cüzii bir  kargo ücreti karşılığında  ürünümüze   sahip olabilirsiniz. 

REKOR GELİŞİM  domates dışında diğer bütün sebzelere de aynı şekilde uygulanır. ( Biber,patlıcan,salatalık, havuç, turp, lahana,kara lahana, yerelması,ıspanak, soğan, enginar,kereviz, maydanoz vb bütün sebzeler) Hiç bir  yan etkisi yoktur. Tamamen doğaldır.

Domates Üreticilerinin yorum videoları

Sera Domatesleri

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]