Gübre gübre incelemeyin en iyisini biz yaptık.

                                             REKOR GELİŞİM

    ORGANİK + MİNERAL TOPRAK DÜZENLEYİCİLER

            KARIŞIM TOPRAK DÜZENLEYİCİSİ ( DOĞAL )

GÜBRELEME MASRAFINIZI DÜŞÜREREK,  TOPRAĞINIZI BİTKİSEL ÜRETİME  DAHA UYGUN HALİNE GETİREREK, DAHA ÇOK  VE DAHA  KALİTELİ MAHSUL HASAT ETMEK İSTERMİSİNİZ ? 

Bunu  REKOR GELİŞİM    Karışım  TOPRAK DÜZENLEYİCİ  ile  sağlamak artık mümkün. REKOR GELİŞİM  içeriğinde bulunan mineraller sayesinde toprağınızın hava alması, su tutması, ve verilen diğer bitki besleme gübrelerinin  bitki tarafından alım oranlarını en üst seviyeye çıkaran doğal bir mineral karışımdır.

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]

REKOR GELİŞİM  toprağınıza en üst seviyede verim sağlayacak özellikleri kazandıran toprağınızın çok arzu ettiği bir üründür. 

REKOR GELİŞİM   GÜBRELEME MASRAFINIZI NASIL AZALTACAK  ?

Aslında bu REKOR GELİŞİM  için artık çok kolay. REKORGELİŞİM  çok etkili bir ürün olmasının yanında ucuz ve   kullanım oranları da o kadar azdır ki, tarlanıza  kullandığınız taban gübrelerinin sadece üçte birisi kadarını atmayıp bunun yerine bitki çeşitlerine göre tavsiye ettiğimiz miktarlarda REKOR GELİŞİM   uygularsanız eğer, gübreleme  masraflarınızı düşürdüğünüz gibi, hem kaliteli hem de yüksek verim elde etmiş olursunuz. Bunun yanında tarlanızın toprak yapısı da  düzenlenmiş olur.  

 REKOR GELİŞİM  NASIL UYGULANIR ?

Alıştığınız metod ve yöntemlerle uygulama yapabilirsiniz. REKOR GELİŞİMİN tarlanızda eşit bir şekilde homojen dağılması amacıyla doğal halinde granül gübreler formundadır. REKOR GELİŞİM   gübreleme makinasıyla ekim yapılacak alana tavsiye ettiğimiz miktarlarda TEK BAŞINA saçılarak kullanılması uygundur. 

TOPRAĞINIZIN ARZUSU REKOR GELİŞİMİ,

Toprağınızı canlandıran,   her zaman  güvenerek kullandığınız, bereket dolu mahsul kaldırmanızı sağlayan, her zaman sizleri  mutlu edecek  bir sigorta olarak düşünebilirsiniz. 

KENDİ SINIFINDA EN AZ  KULLANIM ORANINA SAHİP    REKOR GELİŞİM  İÇİN TAVSİYE ETTİĞİMİZ  KULLANIM MİKTARLARI:
BİTKİLER
TOPRAKTA KULLANILACAK MİKTAR
BUĞDAY -ARPA -AYÇİÇEĞİ- TÜM HUBUBATLAR VE YEM BİTKİLERİ
8 KG /DEKAR
BAĞLAR
8 KG /DEKAR
 DOMATES- BİBER-SALATALIK  VE  TÜM SEBZELER
8 KG /DEKAR
ŞEKER PANCARI-MISIR-PAMUK-ÇELTİK -PATATES -SARIMSAK VE TÜM YILLIK BİTKİLER
8 KG /DEKAR
TÜM MEYVE  AĞAÇLARI -DİĞER AĞAÇLAR-FİDANLAR- ÇAY – FINDIK
12 KG/  DEKAR
SERALAR
15 – 18 KG/DEKAR
NOT: 1 Dekar = 1000  m²’dir.  Rekor Gelişim  katı formda  olup,  elle  yada saçma makinasıyla toprak hazırlığı yapılırken atılır. Muhakkak toprak altına girmelidir. 5-10 cm derinlik yeterlidir. 

Rekor Gelişimin herhangi bir  yan etkisi yoktur. İçine dahi herhangi bir bitkiyi dikebilirsiniz. Bu özelliğinden dolayı da topraksız  tarımda da  kullanılabilmekte ve  en iyi sonuçları sağlayabilmektedir. Topraksız  tarım uygulamalarını görmek için tıklayınız.

Rekor Gelişim  Broşürü indirmek için tıklayınız

Rekor Gelişim  hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

[phone]Rekor Gelişim : Tel & Fax +90 232 368 78 22   +90 555 978 42 07  E-mail : rekorgelisim@gmail.com[/phone]

Sipariş  Formu

[contact-form 1 “Contact form 1”]