Rekor Gelişim

Rekor Gelişim     % 100 tam organomineral  katı toprak düzenleyicidir, herhangi bir hayvansal gübre ile alakası ilgisi katkısı  yoktur ve kokusuzdur.Rekor Gelişim öylesine güçlü bir üründür ki,  taban  gübresi kullanılır gibi tabana  atıldığında taban gübresi kullanımı  çok ciddi düzeyde  azaltan ve  bir  o kadar da  verimi ve   ürün kalitesini artıran bir üründür.Eskiden çiftçilererimiz tarlalarının analizini yaptırtmazlardı ve sadece 3-4 çeşit minerali içinde barındıran suni gübreleri rastgele atarlardı.Ama ne zaman tarlalarının eskisi gibi ürün vermediğini, fazla fazla suni gübre atsalar dahi bunun bir işe yaramadığını başka eksiklerinde olduğunu farkettiler o zaman bir arayış içerisine girdiler. Bütün bunlar gösterdiki bir tarlanın tarla olması için bitkilerin en çok tükettiği azot,fosfor,potasyum gibi elementere ne kadar ihtiyacı varsa az tükettiği diğer elementlere de o kadar ihtiyacı var,yani hepsi bir bütündür. Herhangi bir mineral eksik olsun istenilen sonuçlar alınamamaktadır.İşte Rekor gelişim bir toprak düzenleyici olarak bugüne kadar atılması hep ihmal edilmiş mineralleri bünyesinde bulundurduğu iz elementler sayesinde gerekli bütün mineralleri toprağa tekrar kazandırarak toprağın eski formuna kavuşmasını sağlayıp en kısa süre içinde eskisi gibi verimli ve kaliteli ürünler verir hale getirir.

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]

Katı Organik + Mineral Toprak Düzenleyici Rekor Gelişimin Garanti Ettiği İçerik

Organik madde(min-mum) : % 5

Toplam (Humik+Fulvik) Asit : % 2

Mineral Madde : % 90

Tane Büyüklüğü : 0-5 mm

PH : 7,3

Nem : % 20

Rekor Gelişim ağaçların ve bağların doğal dopingidir.

Organik Gübre Rekor gelişim % 40-50 civarında verim artışı sağlar.Kurumaya yüz tutmuş ağaçlara zamanında doğru şekilde uygulanırsa yeniden canladırır.Meyve ve sebzelerin tadını ve lezzetini ciddi oranda artırır.Meyve sebzelerin aynı boyutta,ölçüde olmasını sağlar.Bitkiyi hastalıklardan korur.İlaç ve su kullanımını azaltır.Toprakları düzenler ve çorak yapmaz.Erken hasat imkanı verir.Bütün bunları tamamen doğal olarak yapar.Rekor gelişim toprağın doğal gücüdür.

Her ürünün bir amacı vardır,Rekor Gelişimin amacı ise, ülkemizde yetişen her türlü meyve,sebze ve bitkinin verimini kalitesini artırıp vatandaşlarımızın ve çevremizin daha sağlıklı olmasına hizmet etmek ve ayrıca,hastalıktır,zirai ilaç kalıntılarıdır yada ürün kalitesizliği gibi sebepler dolayısıyla yurt dışına ihracat edilemeyen tarım ürünlerini, Rekor Gelişim uygulanmasıyla en sağlıklı ve kaliteli hale getirip ülkemiz tarım ürünlerinin ihracatını artırıp çiftçilerimizi zengin etmektir.Rekor Gelişimi kullananlar ne demek istediğimizi zaten en iyi şekilde anlayanlardan ve görenlerdendir. Rekor gelişim ile normal bildiğimiz  gübreleme yapar gibi , diğer kimyasal gübreleme şekillerinden farklı değildir.Gübreleme fırfır ile rahatlıkla yapılabilir. Rekor Gelişim kullananları hayran bırakacak kadar güzel sonuçlar veren, ülkemiz tarımına yeni bir ivme kazandıracak mükemmel bir üründür.Fiyatı da oldukça ucuzdur.Bu konuda , fiyatlar  bölümünde ayrıntılı bilgi verilmiştir.

ORGANİK GÜBRE VE TOPRAK DÜZENLEYİCİ REKOR GELİŞİMİN KATOLOG ÖZELLİKLERİ

-Rekor Gelişim hiç bir kimyasal içermez.

-Rekor Gelişim tamamen doğal bir karışımdır.

-Toprağın içindeki makro ve mikro elementleri bitki saçak köklerinin kolay alabileceği forma getirir.

-Rekor Gelişim aşırı su tutma özelliğine sahip olduğundan dolayı toprağı nemli tutar.

-Rekor Gelişim kışın toprağı sıcak tutar,bitki köklerini dona karşı korur.

– Bitkinin kök yapısını güçlendirip,saçak köklerin besin elemEntlerini daha hızlı almasını sağladığı gibi kimyasal gübrelerin fosfat kayasına potasyum tuzlarına dönüşen ana maddelerini çözerek bitkinin kullanımına sunar.

-Rekor Gelişim toprağın yapısını olumlu yönde değiştirir.

-Rekor Gelişim toprağı gevşetir zaman içerisinde toprak üst yüzeyinin kaymak bağlamasını önler.

-Aşırı su tutma özelliğine sahip bir gübre olan Rekor Gelişim, susuz ve kurak dönemlerde bitkinin susuz kalmasını önler,toprak kolay tava gelir ve işlenmesi kolaylaşır.

-Rekor Gelişim kullanıldığında ürünlerin albenisi iyileşir,lezzet artar,raf ömrü uzar ve 10-15 gün erkencilik sağlar.

-Rekor Gelişim içerisinde barındırdığı yirminin üzerindeki besin elementleri ile zengin bir toprak düzenleyicisidir.

-Rekor Gelişim bitki beslenme hatasından kaynaklanan hastalıkları en aza indirir.

-Rekor Gelişim kokusuz bir gübredir.

-Rekor Gelişim kullan verimin artsın.

-Rekor Gelişim toprağın doğal gücüdür.