Gübre Organik

Gübre Organik :

Hangi gübreyi kullanırsanız kullanın  gübreleme  masrafınızı artırmadan en doğru gübrelemeyi yaparak verim ve  kaliteyi artırmak istiyorsanız Rekor Gelişim  kullanmalısınız. Çünkü Rekor Gelişim  tarlanızın bütün fiziksel özelliklerini en üst seviyeye  çıkartır. Yani  Rekor Gelişim  sizin kullandığınız gübreleri en iyi gübre  haline getirir. Bunu yaparken de kullandığınız gübrelere verdiğiniz paradan daha  da   fazlasını  harcamayacaksınız, yani gübre  masrafınızı artırmayacaksınız. Zaten organik gübreleri kullanmaktaki amacınız kimyasal gübreler sonucu yorulmuş topraklarınızı düzeltmek ve tekrar eski düzeylerde verim ve  kaliteye  ulaşmak olduğuna göre  bunu  yine doğal yollardan zaten Rekor Gelişim yapmaktadır.

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]