Organik Tarımda Kullanılan Gübreler

Organik Tarımda Kullanılan Gübreler : Rekor Gelişim organik bir  toprak düzenleyicidir. Çok  iyi  bir  gübre çözücüdür. Örnek verecek olursak tarlanıza, bahçenize bolca  kimyasalllar  kullandınız  ama  yakın  zamanda da  bir analiz  yapılacak ve  organik  sertifikası almanız gerekiyor. Rahatlık ile Rekor Gelişim  kullanarak  tarlanızı  organik  hale  getirebilirsiniz ve toprağınızda   herhangi  bir  kalıntı  bırakmaz. Bu  sayede de   organik  sertifikası  başvurunuzu  yapabilirsiniz. Rekor Gelişim ile aynı  zamanda  en  lezzetli, en  ağlıklı  ve   en  yüksek  verimdeki  mahsulleri yetiştirebildiğiniz gibi bitkiler çok  sağlıklı  olacağından  dolayı  neredeyse   herhangi  bir  ilaç  kullanmanıza   dahi  gerek  kalmayabilir  çoğu  zaman. Aşağıdaki  videoları  bu  açıdan  bakarak  özellikle   izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]