Organik Gübre Fabrikaları

Organik Gübre  Fabrikaları

Gün  geçtikçe bu  sektöre gire girişimci  sayısı  artmaktadır. Bu  hem  iyi hem  kötü,  çünkü  diğer sektörlerde olduğu  gibi  bir  sektöre giren  firma  önce   orada  çok  kar ederse ardından  diğer firmalarda birden  işi  bilip  yada  bilmeyerek  girmektedirler  ve   sonrasında da malum  batan  şirketler,  tekrar   bu  işi  bırakan  firmalar ile etraf dolmaktadır  ama   bu  arada   işini  doğru  düzgün  yapanlarında   işine bir  parça da  zarar vermektedirler.  İşi  gercektenden  bilmeyen  firmalar çiftçilerimizin güvenini  kırdıkları  için  ortada bir güven  sorunu  yaratmaktadırlar.

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]