Organik Gübreler Ve Fiyatları

Organik Gübreler  Ve Fiyatları : Organik gübreler  organik maddece zenginliğine göre   fiyatları değişebilmektedir. Rekor Gelişim bir   organik  gübre  değildir,  içeriğindeki  organik  madde  oranı  çok  azdır,  ancak  toprağınıza   çok  iyi  hava   aldırabildiği  için  topraktaki  kullanım  dışı  olarak  bekleyen  organik  maddeleri  çok  hızlı  şekilde yakılmasını  sağlayarak toprağınızın  organik  madde  oranı  inanılmaz  hızlı  bir  şekilde   artırılarak en  yüksek  verim  ve   kaliteye   ulaşabilirsiniz. Bunun  yanında  toprağınız çok  iyi  düzeyde derinlere  kadar  yumuşar,  derin  patlatma,  derin  sürme   gibi  işlemlere   gerek  kalmaz, tuzunuz  sıfırlanır,  çözülmeyen  kireçler  çözülür,  pH  derhal  düzenlenir. Bütün  gübre kalıntıları da   yine   çözülür,  çok  iyi  toprağı  nemli  bırakır. Sulama sayısında   ve süresinde   ciddi  oranda   düşüş  yaşarsınız. Toprağınızın  çimlenme   kabiliyeti de  iyileşir. Aşağıdaki  videoları  izlediğinizde sizlere bu  konuyu  daha   iyi anlatabilmiş olacağız.

Ağaç Kuruması ve Hastalıklar ile Mücadelede Kesin Sonucu Yakalayabilmiş Üreticilerin Tavsiyeleri

En İyi Ağaç Nasıl Yetiştirilir, Fidan Nasıl dikilir, videolu Anlatım

Tarla Bitkilerinde En yüksek sonuç Nasıl elde Edilir, hastalıklara karşı nasıl mücadele edilir, toprak sorunları nasıl çözülür – Videolu Anlatım

Son   Eklenen Videolar

Rekor Gelişim Ürünlerimizden  1 adet  dahi siparişinizin olması halinde, gerek bayilerimiz tarafından gerekse fabrikadan en kısa süre içerisinde siparişiniz teslim edilir. Kargo ile gönderilecek siparişlerde ise  Yurtiçi kargonun gittiği her  yere sipariş alıyoruz. Kargo Ücretsizdir.

[phone]Rekor Gelişim : Tel & +90 232 364 22 22  E-mail : rekorgelisim@gmail.com  www.rekorgubre.com.tr [/phone]